PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldNaše dráha Tisk

Dráha RC Teamu Rychvald se nachází na soukromém pozemku v městě Rychvald . Již několik let  se zde schází spousta nadšenců tohoto koníčku  a společně zde pořádáme již několikátý ročník Rychvaldského poháru. Taktéž  jsme zde více krát hostili závody Mistrovství  České republiky Off-Road.  Od naších prvopočátku se trať značně změnila a snažíme se ji stále zlepšovat. Nyní je na povrchu dráhy položený umělý trávnik a samozřejmě nechybí ani skoky a jiné terénní nerovnosti.

alt

-  Na naši draze si může zajezdit kdokoliv a otestovat tak své možnosti.

-  Dráha je určena pouze pro elektro  modely Off Road  1:10 .

-  Volné ježdění je vždy v pátky od 15.30 do 18.30 (dle počasí). V pátky se zde schází i kroužek Rc Modely z DDM Rychvald. Někdy se může jezdit i v jiné dny, ale to se dozvíte na naší diskusi http://www.rcteamrychvald.cz/diskuse.htmll

-  Členové Rc Team Rychvald a kroužku Rc Modely jezdí zdarma, nečlenové za poplatek 50,-Kč za den.

-  Na dráze pořádáme závody Rychvaldský Pohár v termínech: 5.5.2012, 9.6.2012, 28.7.2012 , 8.9.2012, 22.9.2012, 6.10.2012. Trénink den před závodem je pro přihlášené účastníky závodu zdarma.

-  U dráhy je přístupné WC , v průběhu závodu samozřejmě i elektřina, časomíra a bufet

alt

   Pravidla a chováni na trati

-  Jezdí se pouze ve směru hodinových ručiček.

-  Na cílové rovině se nesmí zastavovat a stát.

-  Na dráze i v okolí je zapotřebí udržovat pořádek.

-  Samozřejmě je také nutná ohleduplnost a slušnost, zvláště k začínajícím jezdcům

-  Při pohybu v prostoru dráhy se musí dbát zvýšené opatrnosti aby nedošlo ke zranění. Každý zodpovídá sám za sebe, za děti zodpovídají přítomni rodiče, popřípadě vedoucí kroužku. 

alt

alt
Bohužel je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale některé online drogerie nabízejí společností lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte obavy o sexuální poruchy, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informační ). Přijal sex stížnost u mužů je vztyčitelný dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a několik léky mohou snížit váš sex apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v léčbě. Léky mohou příčina několik nežádoucí účinky. Někdy vedlejší účinky mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé farmacie získat důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.