PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldLetní soustředění 2009 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 23 Srpen 2009 09:19

Aneb RcTeamRychvald na kolech

Předposlední týden prázdnin jsme naložili kola na střechy aut a vyrazili na týden do Komorní Lhotky. Plán byl jasný dětem ukázat, že existuje i něco jiného než počítač a televize. Ovšem těžko budete v kopci dítku říkat, když už mele z posledního, že až to vyšlape až na horu, bude se kochat z výhledu do krajiny. Ale popořadě.

V pondělí ještě ne kompletní jsme podnikli zahřívací výlet na Ondráš, kopec Godulu a okolí. Nechtěli jsme děti zničit hned první den, tak nás na horu vyvezl Roman Matlák autem a kola na vozíku. Stejně ta trasa měla ještě třináct kilometrů lesem a to pro začátek stačilo. V pondělí odpoledne se k nám přidali ještě Madečtí. Takže složení bylo Madečtí, Hruškovi, Matlákovi a Szostkovi. Večer ještě připravily holky od sousedů stezku odvahy.
Úterý ráno jsme vyrazili do Chotěbuzi do rybího domu kouknout na rybky v akvárku, ale hlavně si zachytat pstruhy. Po prvním nahození bylo jasné že ryby berou, za patnáct minut nachytaly děcka po sedmi pstruzích. Na závěr loveckého kursu ještě pobavil Filip všechny přítomné pádem do nádrže mezi pstruhy, ale jeho statný otec jej vylovil a pasoval se do role nejůspěšnějšího lovce . No a večer? No jasně na másle mňamka, ale ne Filip ale pstruzi.

Bohužel je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale několik online drogerie nabízejí společností lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte znepokojovat o sexuální narušení, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informací ). Přijal sex stížnost u mužů je vztyčitelný dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a některé léky mohou snížit váš sexuální apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v léčbě. Léky mohou příčina několik nežádoucí vlivy. Někdy sekundární efekty mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé farmacie získat důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.

Středa mnozí si řekli konečně pořádný výlet na kolech. Z Komorní Lhotky na Prašivou, pak po svážné na Kotař, dál pod Ropičku a zpět. Někteří tlačili, jiní vyjeli, nakonec všichni byli na hoře. Tam se ukázalo, že je dobré mít sebou servisní vůz s komresorem, tuto roli plnil Roman na čtyřkolce. Na Kotaři polívku, tatínci pivo (energydrink), a jedem dál. Délka trasy necelých dvacet jedna kilometrů.
Čtvrtek byl odpočinkový bez kol.
Pátek. Přijel za námi Roman Kavan biker tělem i duší, i to nejlepší kolo, které jsme tam měli vypadalo vedle jeho jako kolo do obchodu vesnické babky.
Po uvítacích ceremoniálech jsme vyjeli navštívit koníky v Hnojníku. Jeli jsme po bočních cestách a tak nás neotravovaly auta. Děti si vyzkoušely jaké to je řídit koně ale že prej rcéčko je lepší. Pivo bylo jako křen, tak spokojení byli i tatínci. (Při přípravě programu na následující den se zrodil nápad poslat pomocí 30 let starého raketového motoru do vesmíru PET láhev… sice nemáme vlastní družici ale před invencí některých členů by zblednul závistí i Ciolkovský (doplnil webmaster))
Sobota: Poslední možnost protáhnout svaly. Jasný cíl dojet nahoru a pak se uvidí. Prckové měli ještě v živé paměti výšlap na Prašivou, takže opět vozík a auto, ale jen pro děti, dopěláci si to rozdali, kdo bude na Goduli dřív. Radim s Petrem nejdelší cesta po novém asfaltě. Roman K. s Radkem po svážné (štěrk). No a já vzal kopec útokem přímo (nejkratší cesta).  Po 1km jízdy dal kolo na ramena a mezi houbařema prokličkovat až k horskému hotelu Ondráš. Jak to dopadlo? To je úplně jedno,dorazili jsme v rozmezí 10minut, zpocení úplně stejně (já tam byl nejdřív) (to se Ti to šlapalo, když jsi mi do týmu naordinoval safety car … pzn. webmastera), až jsme to rozdýchali, pokračovali jsme směrem do Řeky šíleným sjezdem. No a pak po cestách zpátky na chatu,. Něco přes dvacet km.
Závěrem jen dodat,že akce apalucha dopadla na výbornou, vlastně jak jinak by měla dopadnout, když celý týden vařili chlapi .
Takže za rok třeba i s novými tvářemi v Komorní Lhotce.