PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team Rychvaldzávodní víkend v Rychvaldě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Luděk   
Neděle, 20 Prosinec 2009 19:28

Hned po závodech jsem sedl k počítači s tím,že napíšu článek o víkendovém závodění 5-6-.12..Ono to trochu trvá než se něco vymyslí,napíše.No škoda,že si to nemůžete přečíst.Asi to bude vypovídat o mé počítačové negramotnosti,ale je to tak prostě jsem si to neuložil něco udělal a bylo to fuč.Nikdy už nic nenapíšu,kašlu na to za ty nervy mi to nestojí.No už jsem to zkousnul.Tak snad to půjde i číst(příště).
O minulých závodech snad ani psát nebudu(mám krátkou paměť),jen bych chtěl ,poděkovat všem závodníkům za hojnou účast a hlavně za slušné chování a fér závodění.Ještě bych chtěl připmenout nenapínavější souboje, v sobotu jízda slušnosti  mezi dětmi Filip Madecki a honička s Matějem Matlákem a mezi dospěláky Karel Kratochvíl ,kterého dost luxusně honil Vašek Buchta(jsem ho ještě neviděl tak jet)vždyť Káju pojezdil a to jel stéjné časy na kolo jako ve finále.Je to nádhera když se jezdí mlhovkama na kufru a ještě se bez  kontaktu stihnou třikrát vystřídat na prvním místě běhen jednoho kola.
V neděli se luxusně do slušňáku pustil mezi desetiny s osmnáctkou Víťa Kubánek a bylo parádní sledovat jak s ním bojuje Štěpán Klohna,ale ani jeden nevydžel tlak Jardy Kubáče,který myslím s tejně jako v sobotu Vašek,porvé vyhrál putovní pohár fair play Toma Rajduse.

Naneštěstí je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale některé online drogerie nabízejí společností lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte starosti o sexuální narušení, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informací ). Přijal sex stížnost u mužů je vztyčitelný dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a několik léky mohou snížit váš sex apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v ošetření. Léky mohou způsobit některé nežádoucí účinky. Někdy vedlejší efekty mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé lékárně dostanete důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.


Letos nás čeká ještě Vánoční Derby,trochu mně mrzí,že bude jen pro cesťáky a ofroady budou spinkat v polici,ale v létě si to vynahradíme(a pojedem na dvě hodiny)Ale nic na tom nemění,že bude sranda a kdo bude jezdit jako Santa(oblečený ne opilý)dostane extra cenu.
Ještě nějaké novinky, ve spolupráci s Alfacomputers a SvetHostingu.cz se nám podařilo sestavit systém, aby jste měli na závodech luxusní komfort.Na chodbě bude umístěn externí monitor s výsledky a ještě vám ty aktuální výsledky bude posílat wifi.
27.12. nashledanou.